• Свеж
SUPERLIFT 2005- Компатибилен со Ford F-250 F-350 Супер Должност Серпентина Извори Пред 4 Инчен 294

SUPERLIFT 2005- Компатибилен со Ford F-250 F-350 Супер Должност Серпентина Извори Пред 4 Инчен 294

Rating 
DEN 3478.80

Од стока
Во магацинот

Пар на лифт за полнење висина специфични замена серпентина извори – 2005 година и Понови Ford Superduty.Подигнете комплет висина и моторот специфични замена извори ќе се разликува поради година, се направи, и модел на Ford F-250 или F-350. Придобивки : Моторот Специфични Лифт Комплет Висина Специфични Серпентина Извори Пред-сет за да се минимизира Решавање Намалат Заморот.Направени во САД Обезбедува исклучителна возење квалитет и во согласност возење висина Поддржани од страна на нашите Ограничени Доживотна Гаранција.Вклучува : Пар на лифт за полнење висина специфични замена серпентина извори и хардвер за инсталација(Доколку е Потребно) 2005 & Понова Ford F-250 или F-350. Superlift е лифт комплет висина специфични замена серпентина извори за 2005 и Понови Ford Superduty F-250 или F-350. Нашите инженери разви овие замена серпентина извори за да се обезбеди најдобри возење квалитет и управувачки карактеристики на секој лифт комплет серпентина пролет се достапни.Тие се мотор специфични, пред-сет за да се намали заморот на челик, се минимизираат решавање и да се гарантираат во согласност возење висина.

Детални спецификации

Додатоци на производи