• Свеж
BRINOX Solaris Колекција Професионална Одделение Десерт Нож (12 Парче)

BRINOX Solaris Колекција Професионална Одделение Десерт Нож (12 Парче)

Rating 
DEN 645.36

Од стока
Во магацинот

Brinox е Solaris Колекција Flatware е направен со Дебели Индустриски Одделение 420 Нерѓосувачки Челик.Содржи 12 Десерт Ножеви.Многу Стабилна Нерѓосувачки Челик Се Справи.Професионална Одделение Ресторан и Хотелски Квалитет - анти нула технологија.Направен во Бразил.Гаранција За Парите Назад.Основана во 1988, Brinox е еден од водечките брендови во латинска Америка за прибор, прибор и houseware стоки.Со над 4,500 производ во нашето портфолио, сите наши производи се од сопствените Производни капацитети во Бразил или Азија.Нашето портфолио на производи кои во моментов се извезуваат во над 90 земји низ светот.Гаранција за квалитет - Ние веруваме во нашите практики и да се врати за нив ние нудиме одлична гаранција на сите наши производи.Ако не ви се допаѓа нашите производи, само за возврат и вие ќе добиете вашите пари назад.Само тоа е толку едноставно.

Детални спецификации

Додатоци на производи