• Свеж
2-Pack Игла Плоча Замена за Дел Број 4160132-01 Serger - Компатибилен со Дел Број #11930

2-Pack Игла Плоча Замена за Дел Број 4160132-01 Serger - Компатибилен со Дел Број 11930

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Up Start Компоненти Замена на Игли Плоча за Дел Број 4160132-01 Serger.Количина : 2. Лесно да се замени и употреба, направете ја вашата машина за шиење работа како сосема нов.Погодна за разни видови на апликации за шиење.Во голема мера ја зголемуваат својата ефикасност и да се обезбеди проекти изгледаат професионално.Компатибилен со Дел Број #11930. 2-Pack Up Start Компоненти Замена на Игли Плоча за Дел Број 4160132-01 Serger Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Батеријата.

Детални спецификации

Додатоци на производи