• Свеж
Назарет Продавница Возрасни Cremation Urn за Човечка Пепел Домот Елита Бисер Бели и Златни Зголеми Цвет,Рачно Изработени Месинг Елегантен Заврши во Чест на Вашата сакан?

Назарет Продавница Возрасни Cremation Urn за Човечка Пепел Домот Елита Бисер Бели и Златни Зголеми Цвет,Рачно Изработени Месинг Елегантен

Rating 
DEN 2395.20

Од стока
Во магацинот

СТРАНА НАПРАВЕНА од СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Ние дизајниран оваа urn да одговара на сите очекувања.УБАВИ и ИЗДРЖЛИВИ - ова cremation urn е издржлив и изграден за да трае, лесен за одржување, убаво направени од злато горниот капак и заштита сомот сина боја кутија.На уникатен изглед на домот на мајка на бисер заврши со врежани злато цвет ја прави совршена за спомен на љубовта што ја споделите.ДИМЕНЗИИ - Погреб urn се вклопува останува на повеќето човекови возрасни тежина до 200 кг, својата 9.

Детални спецификации

Додатоци на производи