• Свеж
WWFF Керамички Папагал Транспарентен Кристално Стакло Овошје Плоча Креативните Уметности и Занаети Украси Светлина Луксузни Мека-Монтирани 13 20cm

WWFF Керамички Папагал Транспарентен Кристално Стакло Овошје Плоча Креативните Уметности и Занаети Украси Светлина Луксузни Мека-Монтирани

Rating 
DEN 1898.40

Од стока
Во магацинот

Материјал : керамика, бакар, кристално стакло.(Со слики за повикување само, прирачник за мерење на некои грешка, поради различни камера машина параметри, боја ве молиме главно во вид).Занает : резба.Производен Метод : чиста рака.Нишало виси форма : украси, стил : модерна и едноставна.Применливи сцена : дома, модел куќи, вили, хотели, мебел и така натаму.Димензии : L : 13 ** H : 20cm (погледнете ја сликата).Материјал : керамика, бакар, кристално стакло.(Со слики за повикување само, прирачник за мерење на некои грешка, поради различни камера машина параметри, боја ве молиме главно во вид)Занает : резба.Производен Метод : чиста рака.Нишало виси форма : украси, стил : модерна и едноставна.Применливи сцена : дома, модел куќи, вили, хотели, мебел и така натаму.Димензии : L : 13 ** H : 20cm (погледнете ја сликата).

Детални спецификации

Додатоци на производи