• Свеж
SJY Дома Декор Креативни Дома Девојка Јава. Елени Украси Модерна Смола Минималистички Занаети Дневна Соба Студија Убава Декорација

SJY Дома Декор Креативни Дома Девојка Јава. Елени Украси Модерна Смола Минималистички Занаети Дневна Соба Студија Убава Декорација

Rating 
DEN 331.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : смола, рачно изработени, еко-пријателски, живописни, деликатна, нежна.Големина : 42.5 * 19 * 48 CM, тежина : 2.15 КГ.Девојка јава елени украси, рачно обоени три-димензионални олеснување ефект, јасно текстура, живописни и деликатна изразување, текстура и форма.Употреба на сцена : Погоден за текстил, подароци, додатоци, колекционерски предмети, сувенири, деловни подароци.На дното на производот е дизајниран со не се лизга мат, не се лизга, отпорен на гребење и ефикасно да се заштити биро на мебел.

Детални спецификации

Додатоци на производи