• Свеж
Налепница Decal Пиратски Крстот Мечеви 4 X 3,4

Налепница Decal Пиратски Крстот Мечеви 4 X 3,4

Rating 
DEN 39.84

Од стока
Во магацинот

Налепница големина е 4 X 3,4 Инчи.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.Налепница големина е 4 X 3,4 Инчи.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање. -Ние не сме одговорни за било decals, кои се уништени за време на спроведувањето на процесот.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!. -Водоотпорен. - Сива боја 75%|| Еднаш decal се применува можете да очекувате долго-траен квалитет на било тешко мазна површина од внатре и од надвор. -6 Година Отворено Винил . - Сива Боја За 75%.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Тоа не ќе се држи до силикон и може да биде тешко да се одржи на текстура предмети без истражување, техники.Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини.||| **** Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ЕКРАНОТ ГЛЕДАТЕ НА НИВ, јас го НАПРАВИТЕ МОЈОТ НАЈДОБАР ДА се ОБЕЗБЕДИ БОЈА ДИРЕКТНО ОД ИЗВОРОТ ДА СЕ онолку ТОЧНИ колку ШТО е МОЖНО **** Нова Налепница.Ние не чувајте налепници во парк.

Детални спецификации

Додатоци на производи