• Свеж
Beehive Небесните Симпатична Планета Мајчин Диви Пчели - 12 Винил Налепница Водоотпорен Decal

Beehive Небесните Симпатична Планета Мајчин Диви Пчели - 12 Винил Налепница Водоотпорен Decal

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Големина : 12".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT Графика Брендирани Пакување.Вклучува Бонус 2" Американското Знаме Срцето Налепница Со Секоја Цел.Одлично за Автомобили I-Влошки, Гардероби, итн.!.Полна боја винил налепница.Издржливи 5 година на отворено живот гаранција за квалитет.Се однесува на било сува чиста површина.Едноставна кора и се држи апликација.

Детални спецификации

Додатоци на производи