• Свеж
kengbi Против Пролизгување & Удобно Deburring Секачи Deburring Алатка Deburring Секачи Ротира 360 степени Дизајн Брус Смена во Собата за Челик Метал Алуминиум Бакар Пластика (Боја : Б

kengbi Против Пролизгување & Удобно Deburring Секачи Deburring Алатка Deburring Секачи Ротира 360 степени Дизајн Брус Смена во Собата

Rating 
DEN 1236.00

Од стока
Во магацинот

Оваа Deburring Алатка може да deburr алуминиум, бакар, ПВЦ, месинг и леано железо за да се отстрани burrs од метал и на пластични цевки или цевки.Направени од високо-брзински челик за подобра отпорност на абење.Deburring Алатка со Нож отстрани burrs, од сечење, дробење и мелење работа.На deburred работ помага делови се вклопуваат во место полесно и гарантира дека површини се заврши убаво не се изедначи и дури.

Детални спецификации

Додатоци на производи