• Свеж
MAGOMAGOGO Заварување Мерач Заварување Инспекција Gage Цвест Мушка/Филе/Круна Тест Ulnar Владетел Заварување Мерач

MAGOMAGOGO Заварување Мерач Заварување Инспекција Gage Цвест Мушка/Филе/Круна Тест Ulnar Владетел Заварување Мерач

Rating 
DEN 1656.00

Од стока
Во магацинот

Заварување Мерач само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Dimensions : 15.Тоа е голем мали мерење алатка да се има ако се работи во заварување поле.Тоа е погоден за производи и компоненти со висок заварување барањата за квалитет, како што се котли, садови под притисок, итн.Заварување позиционер, заварување инспекција владетел е посебен мерење алатка која се користи од страна на заварувачи да се измери ритам агол на завари и заварување ширина, висина и заварување јаз.За агол 60/70/80/90 степен.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Заварување Мерач (без мало пакет). 100% сосема нов и висок quality Feature : Smart семејство алатки, поправка алатки за Паметни семејство, паметни кујнски алатки, декоративни tools.Smart семејство алатки, поправка алатки за Паметни семејство, паметни кујнски алатки, декоративни tools.Лесен за употреба.Тоа е голем мали мерење алатка да се има ако се работи во заварување поле.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Заварување позиционер, заварување инспекција владетел е посебен мерење алатка која се користи од страна на заварувачи да се измери ритам агол на завари и заварување ширина, висина и заварување јаз.Лесен за употреба.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Material:
Stainless Steel
Dimensions:
15.8x6.4cm/6.22x2.52inch
Measuring Range:
0-20mm
Color:
As Shown
Quantity:
1 Piece
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Welding Gauge (without retail package) :

Додатоци на производи