• Свеж
BESPORTBLE 3 Пакети Мов Конзервирани, Зелен Мов за Самовила Градини, Terrariums, Било Занает или Цветни Проект или Свадба Другите Уметности ( За 60g )

BESPORTBLE 3 Пакети Мов Конзервирани, Зелен Мов за Самовила Градини, Terrariums, Било Занает или Цветни Проект или Свадба Другите

Rating 
DEN 186.72

Од стока
Во магацинот

Лажни мов создава природен тревник база за мини пејсажи и сценарија модел.Долготрајни конзервирани мос е совршен за DIY модел буш, дрво, хеџ или други diorama режим.Се создаде природен тревник база за мини пејсажи и сценарија - модел.Исклучителна растенијата произлегува и - природна боја, се создаде lifelike изглед.- зелена трева.Совршен за украсување flowerpot бонсаи или други occassions.

Детални спецификации

Додатоци на производи