• Свеж
QPLKKMOI Торта Стојат, Бела Овошје Десерт Екранот Плоча, 3-Ниво Cupcake Стојат (Големина : 50cm)

QPLKKMOI Торта Стојат, Бела Овошје Десерт Екранот Плоча, 3-Ниво Cupcake Стојат (Големина : 50cm)

Rating 
DEN 3724.56

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Метал материјал, мулти-слој дизајн.Нежен допир, мазна текстура, убава и практична.Предности : монтажни дизајн, стабилна база, убава и издржливи.Применливи прилики : дома, во училиште, компанија, кафе, продавница, конференциска сала, слаткарница, бар, хотел итн.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви посакувам среќен шопинг!.Материјал : metal Color : White Size : 25*25*35 CM , 25*25*50 CMApplicable прилики : дома, во училиште, компанија, кафе, продавница, конференциска сала, слаткарница, бар, хотел итн.Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе се стремиме да се направи подобро.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи