• Свеж
Jinlaili 3 Ниво Cupcake Стојат, Бела Десерт Cupcake Стојат Пластични Врежана Торта Стојат Овошје Бонбони Екранот Кула Тесто Служат Фах Послужавник за Роденден Чај Партија Беб?

Jinlaili 3 Ниво Cupcake Стојат, Бела Десерт Cupcake Стојат Пластични Врежана Торта Стојат Овошје Бонбони Екранот Кула Тесто Служат

Rating 
DEN 160.56

Од стока
Во магацинот

2 инчи, на нивоа се поврзани со едни со други со цврсти столбови со завртки за силата и стабилноста при користење.Поддршка род е задебелена и задебелена, и носивоста на овошје плоча е зајакната.Целата cupcake стојат има силата и стабилноста преку поврзување на групи со цврсти столбови и завртки.Широко Апликација : Совршен за прикажување на cupcake, десерти, колачи, овошје, бонбони, чоколадо, слатки и грицки.

Детални спецификации

Додатоци на производи