• Свеж
Muzata Рака Swage Tensioner Фитинг CR39 со Аглеста 30 Степен за Миење CR25 и Слободни Сива Круг Крајот Капа CB15 и 45ton Рака Crimper Алатка CR09

Muzata Рака Swage Tensioner Фитинг CR39 со Аглеста 30 Степен за Миење CR25 и Слободни Сива Круг Крајот Капа CB15 и 45ton Рака Crimper

Rating 
DEN 2975.76

Од стока
Во магацинот

Muzata 20 Set Рака Swage Tensioner Фитинг CR39 со Аглеста 30 Степен за Миење CR25 Combition*1 Muzata 20 Pack Слободни Сива Круг Крајот Капа CB15*1 Muzata 45ton Рака Crimper Алатка CR09 и Кабел за Машина*1.Едноставни за Употреба И-crimper е дизајниран со притисок порака систем за да знаете кога swaging процесот не е комплетен.Сите се изработени од T316 нерѓосувачки челик кој има одлична отпорност на ' рѓа и seawater и е одлична за внатрешна и надворешна, дури и крајбрежни апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи