• Свеж
Рачно изработени Бела И Црна Polka Точка Мали 150ml/5oz Керамички Creamer, Млеко Југ, Pourer, Стомна, Jug, Керамика Housewarming Подарок за Чај Кафе Љубовници од страна на Градот да Куќа

Рачно изработени Бела И Црна Polka Точка Мали 150ml/5oz Керамички Creamer, Млеко Југ, Pourer, Стомна, Jug, Керамика Housewarming

Rating 
DEN 430.80

Од стока
Во магацинот

❤️ ДОАЃА СО БЕСПЛАТНО ПРЕЗЕМАЊЕ РЕЦЕПТ Е-КНИГА!!! ❤️ - Совршен допир на софистицираност да појадок или дури и само чај време.Многу млеко или само цртичка?Со овој керамички jug вас и семејството може да се прелива секоја на свој вкус.Секој дел е индивидуално рачно изработени и РАКА-НАСЛИКАНИ од страна на грижат раце за да се осигура вашата висок квалитет и луксузен јадење искуство со вашето семејство или пријатели.Дали можете да го искористите како млеко pourer за чај или млеко pourer за кафе или само како creamer оваа керамички млеко jug е совршен.Едноставни, но впечатливи причини за да го купат овој производ : Индивидуално рачно изработени и насликани млеко jug е создаден и дизајниран со грижата раце за да се осигурате дека имате висок квалитет и индивидуалност.Оваа 150ml/5oz млеко jug е совршен без разлика дали тоа се користи како млеко jug за едно по појадокот или да се користат како млеко jug за чај страни.Нашите polka точка dinnerware семејство и други polka точка crockeries се уникатни подароци за сите вкусови.Додадете прскање на vibrancy на кујнската маса не само прскање на млеко да чај со нашите polka точка млеко jugs.ДИЗАЈНИРАН внимателно ДА се ПРЕЛИВА млеко или павлака ЛЕСНО БЕЗ DRIPS.Користете го овој производ удобно во вашиот дом знаејќи користење на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ производи и да придонесе кон одржлив живот – нашиот асортиман се еколошки користење на соларни панели за да се загрее на печката и безбедно шумата.

Детални спецификации

Додатоци на производи