• Свеж
Vollrath Орион S/S 12 Мл. Опфатени Creamer

Vollrath Орион S/S 12 Мл. Опфатени Creamer

Rating 
DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

Модел : 46598. Огледало-Заврши Надворешноста, Сатенски Финиш Внатрешни Работи.Нерѓосувачки Челик.Здрав Зглоб за Поголема Трајност.Капацитет 12 Унци.Vollrath Орион™ S/S 12 Оз Опфатени Creamer Оваа Орион™ Опфатени Creamer има lustrous огледало заврши надворешноста да изгледа одлично на вашата маса.На сатен-заврши внатрешни работи ќе помогне да се скрие абење и гребнатини.Модел : 46598 Огледало Заврши Надворешноста, Сатенски Финиш Внатрешност од не ' Рѓосувачки Челик Здрав Зглоб за Поголема Трајност Капацитет 12 Унци Шуплива Цевка се Справи со не е Лесно да се Зафат и Останува Кул 641617.

Детални спецификации

Додатоци на производи