• Свеж
DUzhen KV-UC09 Универзален Автомобил Метал Гравитацијата Мобилен Телефон Носителот Стапка (Злато) Додатоци (Боја : Злато)

DUzhen KV-UC09 Универзален Автомобил Метал Гравитацијата Мобилен Телефон Носителот Стапка (Злато) Додатоци (Боја : Злато)

Rating 
DEN 1284.00

Од стока
Во магацинот

1. Безжична брзо полнење, инстант полнење, интелигентни идентификација. 2. Удобен операција, лесно да ги собереш и место, компактен дизајн, нема да го оштети вашиот автомобил. 3. Фиксни и стабилна основа, генијален и исклучителен дизајн нема да го попречи на возачот поглед, да возите безбедно. 4. Без оштетување на воздух излезот, правење на вашиот автомобил повеќе убави. 5. Бренд нови, високо квалитетни, стилски и убави може да се користи во сите мобилни телефони.Едноставни и стилски, го направи животот поубав, може да се однесува на следниве за да се купи.1. Материјал : PC2. Се применува за 4.0-6.0 инчен степен ротација, лесно да се use4. Усвојување на орел тока дизајн, анти-пропадна силиконска лента е инсталиран на внатрешноста, што не е лесно да се scratch5. Полнење порта е резервирана на дното, што не влијае на податочен кабел за време на употребата, што е повеќе convenient6. Димензии : 10.5x9.5x7.3cm7. Тежина : 55g Convenient и практично, со што различно животно искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи