• Свеж
Солиден Безбедна Handlebar Планината Носителот Компатибилен со Samsung S5660 - Стабилен и Водоотпорна Дизајн за Велосипеди и Мотоцикли

Солиден Безбедна Handlebar Планината Носителот Компатибилен со Samsung S5660 - Стабилен и Водоотпорна Дизајн за Велосипеди и Мотоцикли

Rating 
DEN 864.00

Од стока
Во магацинот

Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Samsung S5660 во било кој временски услови.Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштитете го вашиот Samsung S5660 од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.На времето-отпорни екран на поклопецот и водоотпорен патент се заштити вашиот Samsung S5660 од harshest елементи.На Gomadic Времето Отпорни Handlebar Планината е изграден за да трае и поддржани од страна на нашите Доживотна Гаранција.Дали сте triathlete обука за Iron Man, уживајте во планински велосипедизам off road, или се вози вашиот мотор секогаш кога можете, сега можете да се земе вашата Samsung S5660 на авантура со вас.Нашите Gomadic Бренд Времето Отпорни се Справи со Бар Планината е изграден за најтешките услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи