• Свеж
Солиден и Лесни Gomadic Handlebar Планината наменета за Sony Ericsson X12 - Поместена Водоотпорна Патент Пакет за Велосипед или Моторцикл Handlebars

Солиден и Лесни Gomadic Handlebar Планината наменета за Sony Ericsson X12 - Поместена Водоотпорна Патент Пакет за Велосипед или Моторцикл

Rating 
DEN 638.40

Од стока
Во магацинот

Четири, тешки-должност, шок-абсорбента пена внесува заштита на вашиот Sony Ericsson X12 од случајно оштетување, обезбедувајќи стабилна прикажување на средина на патот со вашиот велосипед или моторцикл.Силните, прилагодливи, анти-вибрации менгеме се направени од издржлив материјал и сигурно се вклопува и велосипед или моторцикл handlebar со 1,5 инчен дијаметар или помалку.Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Sony Ericsson X12 во било кој временски услови.Изработени од лесни материјали кои тежат помалку од 4 унци, на Gomadic Бренд handlebar планината нема да додадете прекумерна дополнителна тежина на вашиот велосипед авантура.На времето-отпорни екран на поклопецот и водоотпорен патент се заштити вашиот Sony Ericsson X12 од harshest елементи.Дали сте triathlete обука за Iron Man, уживајте во планински велосипедизам off road, или се вози вашиот мотор секогаш кога можете, сега можете да се земе вашата Sony Ericsson X12 на авантура со вас.Нашите Gomadic Бренд Времето Отпорни се Справи со Бар Планината е изграден за најтешките услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи