• Свеж
Intel 370674 Xeon Злато 6138, 20C, 2.0 Ghz, 27.5 Mb Кеш, Ddr4 До 2666 Mhz, 125W Tdp

Intel 370674 Xeon Злато 6138, 20C, 2.0 Ghz, 27.5 Mb Кеш, Ddr4 До 2666 Mhz, 125W Tdp

Rating 
DEN 13919.76

Од стока
Во магацинот

Intel Xeon Злато процесори нуди високи перформанси, напредна сигурност, и хардвер-зголемена.Intel reg; Xeon reg; Злато процесори нуди високи перформанси, напредна сигурност, и хардвер-зголемена безбедност оптимизиран за барање на центарот за податоци, хибрид-облак пресметка, мрежа, и складирање workloads.

Детални спецификации

Додатоци на производи