• Свеж
Morse Сечење Алатки 25750 - Кап Завртки Солидна Точка Counterbore - 8мм Завртка Големина, ХСС.5315 во Телото.5000 во месо тело

Morse Сечење Алатки 25750 - Кап Завртки Солидна Точка Counterbore - 8мм Завртка Големина, ХСС.5315 во Телото.5000 во месо тело

Rating 
DEN 4181.04

Од стока
Во магацинот

завртка големина : 8 мм.број на флејта : 4. завртка тип : Кап Завртки.заврши/слој : Соголени.материјал : High Speed Челик.Спецификација : завртка големина : 8 mmnumber на флејта : 4screw тип : Капа Screwfinish/слој : Uncoatedmaterial : Висока Брзина Steelpilot дијаметар : .3346 inbody дијаметар : .5315 influte должина : 1-1/4 inshank дијаметар : .5000 inpilot должина : 3/8 inoverall должина : 6-1/2 incutting на ветер : Десната Рака Cutstandard или преголеми пилот : Standardseries : 1766.

Детални спецификации

Додатоци на производи