• Свеж
HICONFETTI 4 Пакет Злато Confetti Топови за Внатрешна/Надворешна Прослава, Нови Години, Роденден Изненадување Партија, Бебе Туш, Матура, Свадба, Фестивал, Јубилеј, Настан и Па

HICONFETTI 4 Пакет Злато Confetti Топови за Внатрешна/Надворешна Прослава, Нови Години, Роденден Изненадување Партија, Бебе Туш,

Rating 
DEN 477.60

Од стока
Во магацинот

Неопасен воздух ejects confetti ленти над 15 ft.создавање спектакуларен приказ на бавно паѓање confetti.Побезбедно, почиста алтернатива за огномет .Не пушат, токсични материи, или штетни материјали може да бидат објавени, што ги прави идеални за внатрешна или надворешна употреба.Купите со доверба.Ако сте незадоволни со овој производ за било која причина, едноставно се врати (некористени) за целосно враќање на средствата.Секој 12 инчен confetti топ содржи околу 2 мл.на високо-рефлективен, златни метални confetti, повеќе отколку било кој друг производ од слична големина на пазарот.Забава, разновиден партија додаток, овие злато confetti топови се совршени за секој специјален настан, вклучувајќи ги и свадби, graduations, изненадување/роденден партии, новогодишната ноќ, или било која друга прославата по повод!.

Детални спецификации

Додатоци на производи