• Свеж
OUEJEF Зачин Садови, Кујнски Керамички Леќата Кутија Сет, Стаклено Шише Масло, Креативни Домаќинство Двојно-layer Леќата Тегла, Сол Shaker Соја Сос Шише Комбинација

OUEJEF Зачин Садови, Кујнски Керамички Леќата Кутија Сет, Стаклено Шише Масло, Креативни Домаќинство Двојно-layer Леќата Тегла, Сол

Rating 
DEN 549.60

Од стока
Во магацинот

◆круг мали ознаки, ова е повеќе око-фаќање со едноставна, но впечатлива црно бел дизајн, кој може подобро да се постигне на потсетникот ефект донесе од страна на етикетата. * Премиум Квалитет - собата е направен од висок квалитет на дрвени и керамика, не-токсични, животната средина и безбедно, трајни и практични. * Голем Капацитет - доволно Голема за да се одржи леќата шише да ги држи во ред.Вашиот дом ќе стане почиста, почиста и повеќе редовни. * Безбедно Дизајн - Екстра нож слотови за да се задржи на остри ножеви во нивното место и се избегнува деца добивање повредени incautiously. * Повеќенаменски простор за Чување - Зачин Решетката може да се користи како нож багажник, зачин кутија, flatware, и складирање кутија.Различни оддели можат да бидат опремени со голем број на кујната резерви.Материјал : керамички + дрва + glass Style : European Name : Кујна Зачин Тегла Сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи