• Свеж
LYSOZ Облека Линија,Стигнале Облека Линија,Плоштад Нерѓосувачки Челик Стигнале Облека Линија Затворен Перење Еден Clothesline,што се Користи за Внатрешна и Надворешна Хо?

LYSOZ Облека Линија,Стигнале Облека Линија,Плоштад Нерѓосувачки Челик Стигнале Облека Линија Затворен Перење Еден Clothesline,што

Rating 
DEN 666.96

Од стока
Во магацинот

Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи.Јасно и мазна површина, едноставен и модерен дизајн, убава домашна декорација.Плетенка најлон линија, доволно силна за да се одржи 22 килограми, стигнале и практични.Доаѓа со 4 шрафови за монтажа, што се користи за инсталација.Идеален за хотели, бањи и за домашна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи