• Свеж
Puka Школка Ѓердан за Жените Природен Бисер Ѓердан Ѓердан Прилагодливи Seashell Ѓердан Cowrie Школка Хривнија Плажа Boho Накит во Собата за Vsco Девојки

Puka Школка Ѓердан за Жените Природен Бисер Ѓердан Ѓердан Прилагодливи Seashell Ѓердан Cowrie Школка Хривнија Плажа Boho Накит во

Rating 
DEN 1956.00

Од стока
Во магацинот

Школка бисери ѓердан ѓердан ќе биде shinning на плажа или boho свадбата.Од beachwear до вечер носат, овој прекрасен морска школка ѓердан прави за совршен Летен додаток!Овие Ѓердан доведе за да се создаде совршена Летна додаток каде што се ако се стави го носат.ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Дали се на роденден, на празник, или за некоја посебна прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи