• Свеж
Kamik Унисекс-Дете Snowgypsy3 Снег Подигање

Kamik Унисекс-Дете Snowgypsy3 Снег Подигање

Rating 
DEN 893.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направен во САД и се Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на листот од лак.Удобноста Рејтинг -40 C.Изградена во САД.Водоотпорен дното.Фиксна пена и руно изолација.Bungee алкохол систем, со лесно-го зграби чипка Заклучување.Дозволете вашето дете да откриете магијата на сезоната со нашите snowgypsy 3 зимски чизми.Направен во канада со домашни и увезени материјали, Овие чизми се лесни гума тој водоотпорен bottoms така, тие се идеални за правење снег ангели.Плус, niterays рефлексивни закрпи додаваат за нивната безбедност, кога тие си до доцна.

Детални спецификации

Додатоци на производи