• Свеж
Miraflex Ник 53 Наочари за Деца - Eyewear за девојки и момчиња 53/19/142, Возраст 16+ - Не-Токсични Пластични Рамка (BPA, Гума Латекс, Метали, Phthalate СЛОБОДНИ) Удобно & Флексибилни

Miraflex Ник 53 Наочари за Деца - Eyewear за девојки и момчиња 53/19/142, Возраст 16+ - Не-Токсични Пластични Рамка (BPA, Гума Латекс,

Rating 
DEN 2280.00

Од стока
Во магацинот

Леќа ширина : 53 милиметри.Пластична рамка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Стаклена леќа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. ✔️ УДОБНО & ФЛЕКСИБИЛНА РАМКА : Настанатиот 53 пластична рамка направени од високо квалитетен материјал, кој е bendable, лесен, мека, трајни, шок отпорни, модерен и стилски.Купи со доверба, ние ви даде уверување дека никогаш нема да жалам, вашето купување.Задоволство Да Се Гарантира.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нашите рамки може да се одржи висок рецепт леќи +/- 28.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 65 согласност.Не влијае додека читање и гледање.Miraflex производите се 100% BPA Free и Калифорнија Проп.Мост : 19 милиметри.Автентични Miraflex zippered случај.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Детални спецификации

Додатоци на производи