• Свеж
VIDEBLA 5-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Мода Круг Компјутер Читатели Жени Мажи Јасно Леќа Анти УВ/Отсјај

VIDEBLA 5-Pack Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Мода Круг Компјутер Читатели Жени Мажи Јасно Леќа Анти УВ/Отсјај

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Пластични леќи.Не Поларизирана.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба и автомобил.Ултра Виолетова Заштита Слој на кожата.) Рамка Висина : 4.) Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ➤【Погодно & Голема цена】 : 5 пакет на читателите одлична за дом, канцеларија, или со автомобил употреба. ➤【КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ】 : отстранете грижи на око замор, заматен вид и главоболка, подобрување на спиење.Ви благодариме!.0 Ширина на челото рамка : 13.Облечен VIDEBLA сина светлина филтер очила ќе се подобри квалитетот на вашиот сон, да ви помогне да спиете подобро и да се чувствувате добро секојдневието!. ➤Изложување на висока стапка на сина светлина ќе влијаат на нашата смисла на деноноќниот ритми и руина нашата внатрешна рок, а потоа да предизвика несоница.Обезбедува сите-ден заштита за вас, додека ужива во вашиот дигитален пат.) Нога Должина : 14. ➤【5 ПАКЕТ НА СИНА СВЕТЛИНА ФИЛТЕР ОЧИЛА 】 : Моден Дизајн и Класичен Облик Класичен облик и модни рамка со забава и шарени дизајн за свеж изглед, aslo можете да го носат како модни Додатоци.Леќа ширина : 1.Пластична рамка.) Леќа Ширина : 4. ➤【ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ】 : Производи може да го замени слободни рок од 90 дена по продажба ако тоа не можат да го користат поради проблеми со квалитетот во предуслов на не-вештачки штета.

Детални спецификации

Material :
PC Frame, AC Lens
Diopter :
available:
+0.00/+1.0/+1.25/+1.5/+1.75/+2.0/+2.25/+2.5/+2.75/+3.0/+3.5/+4.0
Width of the forehead frame :
13.5cm/ 5.31 (approx.)
Frame Height:
4.0cm/ 1.57 (approx.)
Lens Width :
4.8cm/ 1.88 (approx.)
Leg Length :
14.0cm/ 5.51 (approx.)
Size for manual measurement, there may be a 0 to 1 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Додатоци на производи