• Свеж
(5Meter/roll) Бела Памучна Везени Чипка Нето Панделки Ткаенина Трим DIY ги Красат Шиење рачно изработени Занаетчиски Материјали Лента Сет за Подарок Пакет за Завиткување,

(5Meter/roll) Бела Памучна Везени Чипка Нето Панделки Ткаенина Трим DIY ги Красат Шиење рачно изработени Занаетчиски Материјали Лента

Rating 
DEN 575.76

Од стока
Во магацинот

МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : Овие светла и вистински бои како сликата се прикажува, машина перат без боја исчезнат.Сите совршен за подарок завиткување - цвет букети - лак на одлуки - празник декорација - забава - свадба - подарок кошеви - костим додатоци - бебето тушеви - garlands - лента занаети - шише украси - печење занаети - покана embellishments - пет додатоци - најгласен поборник лакови - модни додатоци - scrapbooking - материјали за шиење и многу повеќе.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткување, украси, свадба цвеќиња.Име : Памук lace Material : 100% cotton Length : 5 meters Uses : подарок завиткување панделки, шминка лакови, декоративни мини блузи, декоративни девојки носат, свадба декорации, празнична партија декорација, итн.НАЈДОБАР ЗАНАЕТ ДОДАТОК : Луѓето секогаш ќе богатство вистинската убавина и како ќе светне моментот со вашиот внимание на детали и вашата употреба на домот бои.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Тоа совршен за свадба детали, исто така, одлично за шиење проекти, подарок завиткување, покана embellishments и сите изработката projects PRACTICAL УКРАСИ : исклучителна завиткување панделки се правилно да ги искриват или пакет подароци, или декорирате вашиот подарок картичка, можете да ги направи во поклонува на подарок кутија, за да се направи вашиот подароци атрактивни меѓу голем број на занаети, исто така можете да ги користите за да се направи коса додатоци, така што можете да направите свој симпатична hairstyle Wide Апликација : Овие светла и вистински бои како сликата се прикажува, машина перат без боја исчезнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи