• Свеж
adidas Puremotion Чевли за Жени

adidas Puremotion Чевли за Жени

Rating 
DEN 1198.80

Од стока
Во магацинот

100% Синтетички.Синтетички единствена.Широк одговара, Чипка затворање.Не-шие текстил горниот, Текстил обвивка.Cloudfoam Ултра footbed со мека масажа nubs.Cloudfoam midsole.Синтетички outsole.Овие жени е adidas работи инспирирани чевли приказ облак како midsole што го прави секој чекор се чувствувате како да сте лебди.Без разлика дали сте на вашиот начин на игра или тарифен број излезе за еден залак да јадат, да знаете дека ќе ви биде удобно на целиот пат.

Детални спецификации

Додатоци на производи