• Свеж
Мажите Мокасини Секојдневен Лизга-На Платно Чевли Лесни Удобно Класичен Одење Чевли Не се Лизга Дише Водат Мокасина Чевли

Мажите Мокасини Секојдневен Лизга-На Платно Чевли Лесни Удобно Класичен Одење Чевли Не се Лизга Дише Водат Мокасина Чевли

Rating 
DEN 1031.28

Од стока
Во магацинот

Платно.Увезени. 180-ден на квалитет, 100% задоволително по-продажбата на поддршка : ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да се прифати се враќа.PHYLON единствена.Направен од Висок Квалитет на Платно Ткаенина.се лизга на Дише мокасини Лесно и Исклучување.Ултра-мала Тежина : 0.52 lb(големина 10).Отстранлив Плута на Површината Insole обезбедува Сите-ден Поддршка на нога.Да се подобри целокупното удобност.Машина Перат Пријателски (Ладно).Кожата-friendly обвивка има одлична вентилација ефекти за Водат мокасина чевли , кои брзо може да апсорбира влага и volatilize, секогаш имајте внатрешни работи удобно и сува.Флексибилни PHYLON Единствена Донесе Супериорен Тапацир, Меки и удобни,Единствена Текстура го Зголемува Притисокот и Ви Држи Стабилен.Лесен дизајн на традиционалните чисто платно мокасини со повеќе секојдневен стил.Опуштено се вклопуваат и издржливи единствена направи нив се лизга-на чевли мажите треба во нивната гардероба.

Детални спецификации

Додатоци на производи