• Свеж
EuisdanAA Пластични Домаќинство, Кујна Тркалезна Форма Тенџере Пан Сад за Перење Чистење на Решетката Scrubber 10pcs(Де plástico para el hogar, cocina, форма redonda, olla, cuenco, lavado, limpieza, malla, depurado

EuisdanAA Пластични Домаќинство, Кујна Тркалезна Форма Тенџере Пан Сад за Перење Чистење на Решетката Scrubber 10pcs(Де plástico

Rating 
DEN 268.56

Од стока
Во магацинот

Нето Тежина : 60g; Пакет Содржина : 10 x Мрежа Scrubber.Име На Производ : Mesh Scrubber.Вкупна Големина : 7.5 x 3.5 см/3" x 1.3"(D*H).Боја : Портокалова(Боја naranja.Материјал : Пластика(Материјал : Plástico.Euisdan AA Пластични Домаќинство, Кујна Тркалезна Форма Тенџере Пан Сад за Перење Чистење на Решетката Scrubber 10pcs Plastic scrubber е идеален за перење садови, подови, прибор, од не ' рѓосувачки челик шпоретот капи и многу други апликации.Лесно и ефикасно да се отстранат тврдоглави дамки.Опис на Spanish De plástico para el hogar, cocina, форма redonda, olla, cuenco, lavado, limpieza, malla, depurador, 10 piezas Peso neto : 60 g; Contenido del paquete : 10 x depurador де malla Nombre del producto : Depurador де malla Tamaño вкупно : 7.5 x 3.5 см / 3" x 1.3" (D * H)Боја naranja Material : Plástico.

Детални спецификации

Додатоци на производи