• Свеж
TOMAZON Куче Четка за Пролевање и Чешлање, Мачка Бања Масажа Четки, домашни Миленици Deshedding Четка, Мека Гума Коса Отстранување Алатка Чешли за Долга Кратка Коса Кучиња/М

TOMAZON Куче Четка за Пролевање и Чешлање, Мачка Бања Масажа Четки, домашни Миленици Deshedding Четка, Мека Гума Коса Отстранување

Rating 
DEN 143.76

Од стока
Во магацинот

Тоа може ефикасно да ги отстраните вашите лабава миленичиња коса и нечистотија во текот на капење или масажа, држејќи ги на чиста и уредна.Искрена & Пријателски Услуга : Ако наидат на проблеми или незадоволство со домашни миленичиња четка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во прв пат, ќе им понуди целосна наплата или замена без возврат, ќе добиете 100% задоволство.Меки силиконски влакната се совршени за чувствителна кожа и се 100% силикони, тоа е целосно водоотпорен и идеален за бања време.Широка Примена : миленичиња бања четка може да се користи за да се капат на целото тело на различни видови на кучиња, мачки, puppies, мачиња, зајаци, коњи, а исто така може да се користи за бришење на косата исклучување на мебел, облека, софи, кревети, столици.Тоа никогаш нема да ја изгребат вашето домашно милениче кожата и обезбедува подобра циркулација на крвта. 3-Во-1 Миленичиња Чешлање Четка, Пет Масажа Четка, Пет Бања Шампон Четка со TOMAZON се Направи Вашите домашни Миленици Се Удобно и Пријатно Искуство при Чешлање и Капење.Длабоко Чистење & Коса Отстранување на : должината на чешел заби pin се пресметува научно и прецизно, се обезбедува ефикасна и нежна масажа за вашиот прекрасна куче или мачка, миленици со долго или среден и краток косите и двете може да се добие длабоко чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи