• Свеж
Сини Очи Бело Куче Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами Четка Косата

Сини Очи Бело Куче Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Големина : Четка Косата Е 8.Само За Ваше Задоволство.Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.Две Испорака Методи Се На Располагање : Лесно Да Ги Собереш На Изразат, Стандард За Испорака 9-16 Дена, Забрзана Испорака 5-13 Дена.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса На Една Планирам.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помогне Да Се Создаде Елегантен И Сјајна Коса,Безбеден За Вас И Вашето Семејство.Добар Чешел НЕ Може да Зборува, Само Погледнете Во Неговата Сила.Прави Скалпот Удобни И Релаксирачки.Совршен Подарок Идеја : Дами Четка Косата Се Направи Совршен Подарок За Таа Посебна Личност Во Вашиот Живот!Совршен Подарок За Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина И Роденденот На Вашата Девојка, Жена, Мајка И Пријатели.Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Нашата Коса Четка, Можете Да Контактирате Со Нас, Тогаш Ние Ќе Се Реши Тоа За Вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи