• Свеж
Зимски Пејзаж Кружен Лак Форма На Косата Четка, Воздух Перница Чешел Масажа На Скалпот Косата Четка Detangling Четка За Било Каква Коса

Зимски Пејзаж Кружен Лак Форма На Косата Четка, Воздух Перница Чешел Масажа На Скалпот Косата Четка Detangling Четка За Било Каква

Rating 
DEN 357.36

Од стока
Во магацинот

Напомена : Мала Дупка (Не Е Дефект) Е Предвидено На Gasbag Перница За Да Се Овозможи Циркулација На Воздухот, Подобрување На Раст, И На Издувните Гасови Вдишување Преку Gasbag Да Се Направи Скалпот Удобно И Опуштено.5 Cm)Материјал : Abs Полиестер+Најлон Игли+Tpr Воздух Cushion Scalp Масажа : Воздушна Перница Масажа Чешел Со Venting Дупки Да се Промовира Циркулацијата на Крвта И ослободување на Заморот.Одличен Подарок : Hairbrush Е Совршен Подарок За Родителите, Сестри, Пријатели И Клиенти.4" H ( 7× 22.Косата Видови : Погоден За Сите Типови На Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Сува Коса, Влажна Коса, Густа Коса, Тенка Коса, Долга Коса, Кратка Коса, Дури И Перика, Се Работи За Девојки, Жени И Мажи.Фестивалот, Годишнина, Одмор, Итн.Чешел Материјал : Нашата 主é Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игла И Tpr Воздух Перница, Тоа Се Еколошки И Издржливи, И Безопасни За Скалпот И Косата Создава Здрава, Сјајна Коса И Ќе Помогне Да се Спречи Опаѓањето на Кршење.Скалпот Масажа : Масажа На Скалпот На Коса И Чешел - Ви Помогне Да Планирам Преку Било Кој Тип На Коса Чешла Од Tangles Без Напор, Масажа И Го Стимулира Вашиот Скалп Безбедно И Промовира Зголемување На Протокот На Крв Циркулација На Крвта Што Може Да Помогне За Подобрување На Растот На Косата.Погоден За Сите Типови Коса : Погоден За Сите Типови На Коса, Кадрава Коса, Права Коса, Сува Коса, Влажна Коса, Густа Коса, Тенка Коса, Долга Коса, Кратка Коса, Дури И Wig Gift : За Роденден, Годишнина И Други Активности, Тоа Е Совршен Подарок За Вашата Девојка, Мајка, Семејство, Пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи