• Свеж
MÜHLE VIVO Маслиново Дрво Чиста Јазовец Четка за Бричење - Луксузни Бричат, Четка за Мажите, Богата Пенливата

MÜHLE VIVO Маслиново Дрво Чиста Јазовец Четка за Бричење - Луксузни Бричат, Четка за Мажите, Богата Пенливата

Rating 
DEN 1296.00

Од стока
Во магацинот

Парична казна Јазовец : Со парична казна јазовец четки изработени од материјали за справи и база како голем даб, слива дрво, и многу повеќе, не можете да помогне, но се импресионирани од бричење четки од MÜHLE.Нашите производи се дојде целосно без пластика.MÜHLE РАЗЛИКА : Нашите акции се водени од страна на афинитет со природата и желба за многу највисок квалитет.Совршен за секој гледа за малку посилно масажа ефект во споредба со парична казна и silvertip јазовец.Потрошувачите може дури и да кажат дека Silvertip влакна е дури и поголема од silvertip јазовец кога станува збор за неговите способности.Парична казна јазовец четки се светло сива боја со темно шари.Црна Јазовец : црна јазовец четки нудат на MÜHLE се само како фантастична поради начинот на кој тие се флексибилни.Индивидуалните влакната се малку подебели, но сепак мека и многу пофлексибилен од влакната.Со природни пепел, варен пепел црвена, слива дрво, класичен слонова коска, и повеќе видови на материјал кој се користи за да се создаде база на рачки за луксузни четки за бричење, тешко е да не падне во љубов со овие одлични, високо-квалитетни производи.Заврши со хром-позлатен лим акценти.Чиста Јазовец : Кога станува збор за чиста јазовец четки, MÜHLE е бричење производ на компанијата да одат на.

Детални спецификации

Додатоци на производи