• Свеж
AMLESO Професионални Бричење Mens Брада Четка + Стојат + Сад

AMLESO Професионални Бричење Mens Брада Четка + Стојат + Сад

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Мажите секојдневно четка за бричење, татко подарок, одлична за салон, дома, лична и професионална употреба.Погодно за дома и патување.Доаѓаат со бричење сад и бричење носителот застане.Издржливи, потребно Е помошник за секојдневна лична бричење.Тоа е најдобар помошник за да ги организирате вашите бричење алатки, повеќе простор за заштеда на простор.Опис : - Трајни, потребно Е помошник за секојдневна лична бричење. - Тоа е најдобриот помошник за да ги организирате вашите бричење алатки, повеќе простор за заштеда на простор. - Дојде со бричење сад и бричење носителот застане. - Погоден за домашна и патување. - Мажите секојдневно четка за бричење, татко подарок, одлична за салон, дома, лична и професионална употреба. - Големина На Четката : Прибл. 10 x 4 см / 3.93 x 1.57 инчен - Стои Големина : Прибл. 12.5 x 9.5 x 6 см / 4.92 x 3.74 x 2.36 инчен - Сад Големина : Прибл. - Кол : 8 см / 3.14 инчен - Висина : 5.2 cm / 2.04 инчен - Четка Материјали : Најлон - Стои и Сад Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Package Вклучува : 1 Парче Бричење Stand1 Парче од не' Рѓосувачки Челик за Бричење Bowl1 Парче Бричење Brush Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Dueto разликата помеѓу различни монитори, сликата може да notreflect вистинската боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Детални спецификации

Додатоци на производи