• Свеж
Позитивни Affirmations Картички за Жените | Мотивациони Картички со Мисла-Предизвикување Прашања, Секојдневно Affirmations за Жените | Mindfulness Картички, Инспиративни Картички, ?

Позитивни Affirmations Картички за Жените | Мотивациони Картички со Мисла-Предизвикување Прашања, Секојдневно Affirmations за Жените

Rating 
DEN 334.80

Од стока
Во магацинот

Се подигне вашиот вибрации : Дозволите вашиот стрес и анксиозност се стопи!Тоа е докажан факт дека повеќе ќе се концентрира на позитивниот (подигање на вашиот вибрации), толку посреќни ќе добиете.

Детални спецификации

Додатоци на производи