• Свеж
Домашно милениче Чешел, Густа Чешел Заби Нерѓосувачки Челик Миленици Dematting Чешел Миленичиња Чешлање Алатка со Не се Лизга Рачка за домашно Милениче за Чешла Косата

Домашно милениче Чешел, Густа Чешел Заби Нерѓосувачки Челик Миленици Dematting Чешел Миленичиња Чешлање Алатка со Не се Лизга Рачка

Rating 
DEN 1903.20

Од стока
Во магацинот

2in Пакет Листа : 1 x Милениче Comb1 x англиски Manual1 x Чешел Cover Note : 1. Со користење на не ' рѓосувачки челик густа чешел забите, можете да и нега на вашето домашно милениче коса секојдневно. Совршен домашни миленици и чешлање чешел, погоден за кучиња и мачки. Брзо да ги отстрани tangles, прав и влакната на милениците, без повреда или гребење на домашно милениче кожата. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Со не се лизга рачка, тоа е ергономски, удобно да се одржи, и лесно да чешел косата. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Брзо да ги отстрани tangles, прав и влакната на милениците, без повреда или гребење на домашно милениче кожата.Совршен домашни миленици и чешлање чешел, погоден за кучиња и мачки.Функција : 1.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Пет Comb Material : ABS, од не ' Рѓосувачки Steel Applicable Миленичиња : Мачки и Dogs Product Функција : и за нега на вашето домашно милениче коса секојдневно, да ги задржи вашето домашно милениче здрава во секој time Product Боја : Blue Product Големина : Прибл.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Pet Comb
Material:
ABS, Stainless Steel
Applicable Pets:
Cats and Dogs
Product Function:
and care your pet's hair daily, keep your pet healthy at any time
Product Color:
Blue
Product Size:
Approx. 17.2x10.7cm / 6.8x4.2in 
Package List:
1 x Pet Comb :
1 x English Manual :
1 x Comb Cover :
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи