• Свеж
Црвен Ѓавол 0317 Челична Волна, 4 Дополнителни Крупни, (Пакување од 16)

Црвен Ѓавол 0317 Челична Волна, 4 Дополнителни Крупни, (Пакување од 16)

Rating 
DEN 158.40

Од стока
Во магацинот

Супер казна одделение е за финалето завршува; дополнителна парична казна одделение за чистење и полирање на мебел; многу добро за метал полирање; парична казна одделение за израмнување, а по завршувањето; среден одделение за општа намена користи; средно крупни одделение за површината подготовка; крупни одделение за бои/лак отстранување и дополнителни крупни одделение за тешки работни места.Супер казна одделение е за финалето завршува; дополнителна парична казна одделение за чистење и полирање на мебел; многу добро за метал полирање; парична казна одделение за израмнување, а по завршувањето; среден одделение за општа намена користи; средно крупни одделение за површината подготовка; крупни одделение за бои/лак отстранување и дополнителни крупни одделение за тешки работни места.

Детални спецификации

Додатоци на производи