• Свеж
Пораст(велика БРИТАНИЈА) 37-39-40.5-42-43-46-49-52-55-58-62 38-52 39-40.5 39-42-46-49-52 Чекор до Филтер Прстен Адаптер (39mm-49mm)

Пораст(велика БРИТАНИЈА) 37-39-40.5-42-43-46-49-52-55-58-62 38-52 39-40.5 39-42-46-49-52 Чекор до Филтер Прстен Адаптер (39mm-49mm)

Rating 
DEN 137.76

Од стока
Во магацинот

Чекор до прстени обезбеди начин да се вклопи во поголем дијаметар филтер или додаток кон помали леќа.На чекор до прстени завртки на вашиот леќи провира и обезбеди поголем нишка со со вас, тогаш може да се закачите на други елементи вклучени повеќе чекор до прстени.ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ : сите на филтер е направен од метал.ГОЛЕМИНА ЦЕЛОСНО : може да изберете било која големина сакате.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : првиот број е машки конец и го вториот број е женска тема.Големина : 39mm-49mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи