• Свеж
YZWDTGS Не се Лизга Виткање Чекор Столче, Цврсти Доволно Безбедно - Држи до 350 Lb Footstool за Возрасни или Деца, Капакот Скала Складирање/ја Отвора Лесно, за Кујна,Тоалет,Камп

YZWDTGS Не се Лизга Виткање Чекор Столче, Цврсти Доволно Безбедно - Држи до 350 Lb Footstool за Возрасни или Деца, Капакот Скала

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Четири-агол тркалезна лак дизајн Супер Безбедно да се Заштити телото од Судир.8*9 inch Tight и Флексибилно Зглоб можете да го отворите и затворите без Проблеми.Тоа е, исто така, може да се користи и како канцеларија нога столица. 【2019 Против пролизгување Дизајн】49pcs уникатен гума точки текстура површината и анти-пропадна нога-влошки дизајн го прави виткање чекор столици безбедно за сите, вклучувајќи дете.Продавници Насекаде Кога чекор столче е укината рамни, тоа е помалку од 2 инчи широка.Тоа е доволно светлина дека вашите деца ќе бидат во состојба удобно да го носат околу, па тие може да се стави каде што е потребно.Може да застане за години на повторна употреба, без пукање и кршење. 【Силна Трајни】Прави пластика виткање повлекува столче безбедно за сите,вклучително и деца, со висок квалитет и еколошки нови полипропилен пластика.Се отвора со еден флип на рака.Зошто ви е потребна за виткање чекор столче?Таму е секогаш дека еден објект не може да се постигне кога сте во брзање, без разлика дали тоа е во кујната кабинет или на некоја полица во плакарот.Одличен за развивање на нивната независност.【Лесни Виткање Чекор Столче】мерењата на пластика виткање столици се 12. 【Складирање/ја Отвора Лесно】виткање скала и кујна чекор столче лесен за употреба, Тоа е брзо и лесно да се огради далеку за практично складирање, само се повлече рачката и да се поттикнат во страни.

Детални спецификации

Додатоци на производи