• Свеж
Кралевите Бренд Голема Бела Завршница Дрво Спалната Соба Чекор Столче Со Складирање

Кралевите Бренд Голема Бела Завршница Дрво Спалната Соба Чекор Столче Со Складирање

Rating 
DEN 1823.76

Од стока
Во магацинот

Кралевите Бренд Голема Бела Завршница Дрво Спалната Соба Чекор Столче Со Складирање.Оваа функционална ставка може да се користи како скала или чекор столче и обезбедува малку повеќе простор за складирање.Овој дел нуди трајни дрвена конструкција, и богат заврши.Големина на горниот панел : 18"W x 9.25"D, големина на Чување 15.75"W x 7.25"D x 13.125"H. Едноставна монтажа се бара.Димензии : 18"W x 18"D x 16"H. Оваа функционална ставка може да се користи како скала или чекор столче и обезбедува малку повеќе простор за складирање.Овој дел нуди трајни дрвена конструкција, и богат заврши.Големина на горниот панел : 18 x 9.25 Инчи (W x D) и големина на Чување 15.75 x 7.25 x 13.125 Инчи (W x D x H).Димензии : 18 x 18 x 16 Инчи (W x D x H).Едноставна монтажа се бара.На Исус навин Чекор Столче додава мали лифт за вашиот простор за да им помогне на пристап надвор од дофатот области.На здрав дрво во светла бела завршница додава класичен допир, и на врвот завртува отворите за пристап до дополнителен простор за складирање.Флип-отворање на Врвот.Разноврсна Бела Завршница.Криви Нозе.

Детални спецификации

Додатоци на производи