• Свеж
UNICEU Мачка велика БРИТАНИЈА Знаме Часовник 5.7 инчи Круг Ѕиден Часовник за Детска Спална соба за Момчиња, Девојки Не се Темпирана Тивка Часовник Биро за Аларм, Батери?

UNICEU Мачка велика БРИТАНИЈА Знаме Часовник 5.7 инчи Круг Ѕиден Часовник за Детска Спална соба за Момчиња, Девојки Не се Темпирана

Rating 
DEN 431.76

Од стока
Во магацинот

⏰[Size]- 5.7"x 3.9"x 2.2".Работи на АА batterier (Не се вклучени). ⏰[Материјал]- Надворешниот рамка и задната корица : пластични КОЛКОВИТЕ, Огледало покрие - стакло, Часовникот покажувачот : алуминиум, Часовникот површина : ПВЦ. ⏰[Карактеристики]- Тивка часовникот, не темпирана, без бучава.Тоа нема да ви пречи кога ќе се читање, woking,, coversing или спиење. ⏰[Украси]- Моден уникатен дизајн совршено се вклопуваат за дневна соба, спална соба, дете соба, студија, канцеларија, трпезарија и ученичкиот дом. ⏰[Прилагодите]- Можете да го дизајн слика на вашите миленичиња, деца семејството за тоа и го прават идеален подарок за роденден, годишнина, Нова Година, Божиќ, детски Ден, итн.UNICEU Мода Часовникот за Деца ●Димензии : Дијаметар : 14.6 cm(5.7"); Широк : 5cm(2.2"); Dial Дијаметар : 10cm(3.9"); ●Тоа може да се постави спиење време, се до време, домашни задачи време или изведба. ●Наменета за деца, предавање на вашите деца мора да внимаваш на време и да се посветам на нивната точност. ●Едноставен и моден дизајн одговара за домашна декорација.Пакет : аларм спакувани во кутија (Батерија не е вклучена) Batterty е потребно : Една AA Батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи