• Свеж
КООРДИНАТОР Керамички Кригла Едноставен Подарок Чаша Кафе Опфатени Лажица 13-3 Голем Стомак Првенство (Розева)

КООРДИНАТОР Керамички Кригла Едноставен Подарок Чаша Кафе Опфатени Лажица 13-3 Голем Стомак Првенство (Розева)

Rating 
DEN 215.76

Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тоа е lead-free, кадмиум слободни, не-токсични и безопасно.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.Ние ќе ви даде стручен и детални одговори во рок од 24 работни дена.Одличен подарок за роденден, Божик, нова година, годишнина, свадба, пензионирање, ангажирање, дипломирањето, housewarming или други фестивали; Вашето семејство и пријатели ќе ви се допадне.

Детални спецификации

Додатоци на производи