• Свеж
RW База 4 Унца Еко-Пријателски Пијат Чаши, 50 Unbleached Хартиените Чаши - Еден Ѕид, Без Вештачки Бои, Кафена Хартија Рециклира Кафе Чаши, Leakproof, Појавување на Капаци се Прода

RW База 4 Унца Еко-Пријателски Пијат Чаши, 50 Unbleached Хартиените Чаши - Еден Ѕид, Без Вештачки Бои, Кафена Хартија Рециклира Кафе

Rating 
DEN 2270.40

Од стока
Во магацинот

Овие расположливиот еспресо чаши се погодно рециклираат за еко-пријателски расчистување по употребата.5 инчи во дијаметар и 2.НАПРАВЕНА ОД ПРИРОДНИ ХАРТИЈА : Овие unbleached кафе чаши се ослободени од вештачки бои и погодно рециклираат, обезбедување на гости со еколошки-пријателски начин да се ослободите од чаши, по употреба.Овие расположливиот еспресо чаши се пластовидно за простор за заштеда на чување и брзо пиете препарати.Капаци се достапни и се продава одделно. 50 ЧАШИ КАФЕ ПО ЦЕЛ : Мерење 2.Секоја цел вклучува 50 чаши кафе.Одликувајќи се со валани rim, овие хартија кафе чаши се создаде безбеден печат кога се совпаѓа со нашите координирање на капаци за лесно да земе кафе или чај во движење.

Детални спецификации

Додатоци на производи