• Свеж
[100 Пак] 16 оз Јасно Пластични Чаши Со Рамен Дупчиња Капаци, за Еднократна употреба за Пиење Партија Чаши за Iced Ладни Пијалоци, Кафе, Чај Пијалак Меур Boba

[100 Пак] 16 оз Јасно Пластични Чаши Со Рамен Дупчиња Капаци, за Еднократна употреба за Пиење Партија Чаши за Iced Ладни Пијалоци,

Rating 
DEN 645.36

Од стока
Во магацинот

Зошто да се избере нашиот пластични чаши?Не-Протекување за еднократна употреба чаши за Еднократна употреба чаши со тесни печат капаци спречува spills од течности во чаши, не треба внимателно да се одржи во купот кога постои пие во чаша Чаши со Капаци со дупка Пластични чаши со капаци, што значи дека можете да пијат пијалаци во купот како ви се допаѓа додека се движат,не се истури од или дамка, радосно да пијат!Обновливи за Еднократна употреба Пијат Чаши 16 оз за еднократна употреба пластични чаши совршен за десерт, крем, пуканки, косата, закуски, млечни напивки, пијалаци, и други пијалоци Јасно Пластични Чаши за Еднократна употреба чаши претставува транспарентен изглед, голема видливост, не можат да чекаат, но пијат пијалоци Здрав за Еднократна употреба Чаши ПП пластични чаши, храна-безбедно одделение материјал,крек-отпорни, во споредба со тешко пластични чаши, и лесни, повеќе удобно користење Пластовидно Десерт Чаши 100 пакет за еднократна употреба пластични чаши масовно лесно да ви послужи пијалоци во секое време, dural чаши понуди голема функционалност и огромна вредност Широк Спектар на Користи Големи Пластични Чаши е идеален за партија,дома,кафулиња,десерт продавница,киоск,ресторан,концесија стојат Содржи : 100 пакет 16 оз за еднократна употреба пластични чаши 100 пакет рамен капаци Материјал : ПП пластични чаши ПЕТ капаци.

Детални спецификации

Додатоци на производи