• Свеж
Партијата на Животните Бетмен Голема Sip 3D Шише за Вода

Партијата на Животните Бетмен Голема Sip 3D Шише за Вода

Rating 
DEN 381.12

Од стока
Во магацинот

Бетмен Голема Sip шише за вода е забава за деца и суперхерој фанови да пијат од!. 5" x 10" пластична чаша е обликуван како на Caped Крстоносец и е направен за возраст од 4 и нагоре.Вклучува корисна слама и стоп-капа за да се спречи spills.Има 16oz.на вода, сок, сок, или било ладни Пијалаци.Рака мие само.Бетмен 16oz Голема Sip шише за вода е забава за деца и DC Comics суперхерој фанови да пијат од!официјално лиценцирани 5" x 10" купот е обликуван како на caped крстоносец и е направен за возраст од 4 и нагоре.Вклучува корисна слама и стоп-капа за да се спречи spills.Има 16oz на водата, сок, сок, или било ладни пијалаци.Рака мие само.

Детални спецификации

Додатоци на производи