• Свеж
#KOURTNEY 14oz Нерѓосувачки Челик кригла

KOURTNEY 14oz Нерѓосувачки Челик кригла

Rating 
DEN 2277.60

Од стока
Во магацинот

Може да се користи за да се напие кафе, млеко, чај и вода, без разлика дали е ладно или топло.Ние, исто така, имаат дизајни се достапни за широк спектар на облека и производи, како што се маици, перници, чаши, keyrings и многу повеќе.Посетете ја нашата продавница за многу уникатен дизајн каде што можете да најдете илјадници одличен дизајн.Изработени од 100% од Нерѓосувачки Челик!Капацитет : 14oz.Ова е совршен за денот на Мајката, Таткото ден, 4ти јули, Божиќ, итн или на било која друга посебна прилика.Забавно да се даде и забавно да се има, ние нудиме многу подароци, кои се или icebrakers, срцето warmers или inspirationals.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за вашиот најдобар пријател, мајка, сестра, шеф, момче или девојка.Исто така, голем како бизнис присутни.Имаме дизајни се достапни за широк спектар на облека и производи, како што се маици, перници, чаши, keyrings и многу повеќе.Исто така, голем како бизнис присутни.Однесувајте се кон себе си или да се даде како подарок за некој посебно.Може да се користи за да се напие кафе, млеко, чај и вода, без разлика дали е ладно или топло.

Детални спецификации

Додатоци на производи