• Свеж
Прилагодливи Метал Тока за Рамо Синџир Рака Жените Торба Должина Скрати Чанта Синџир Прилагодувач Метален Клип Додатоци 4pcs (Розово Злато, Злато, Сребро, Пиштол, Гол

Прилагодливи Метал Тока за Рамо Синџир Рака Жените Торба Должина Скрати Чанта Синџир Прилагодувач Метален Клип Додатоци 4pcs (Розово

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Домот мали клип дизајн за вашата луксузна торба, чанта, паричник синџир.Прилагодливи завртка метал тока за тесни заклучување.Злато, сребро, пиштол, розово злато 4 бои тока избор за да одговара на вашата торба синџир. 360 степени и лесна конекција за да се скрати вашата торба за на рака.Мазна, сјајна полиран метал торба прилагодувач не е лесно да се процени вашата торба.Метал прилагодливи тока за торба, чанта, паричник синџир, поврзете два сид торба синџир, го скрати должината на синџирот и прилагодливи на погоден торба должина на вашето рамо.

Детални спецификации

Додатоци на производи